+38 (099) 341-92-51 водафон

+38 (067) 726-04-83 київстар

+38 (093) 545-37-22 лайфсел

Зворотній зв'язок

Затримали нічного грабіжника

Працівники охоронної фірми «Скорпіон пульт» упіймали злодія на гарячому.

У селі Милуші Луцького району до місцевого магазину «Хрещатик» цієї ночі пів на п’яту ранку, розбивши вхідні двері, «завітав» непроханий гість. Як він потім скаже, на такий злочин його штовхнуло бажання вгамувати голод та погрітися.

Магазин перебуває під централізованим спостереженням ПП «Скорпіон пульт», відтак в найкоротший період, після того як спрацювали технічні засоби охоронної сигналізації, на місце події приїхала група швидкого реагування охоронної фірми. Перекривши територію по периметру, скорпіонівці затримали грабіжника, який спокійно виходив дверима зі здобиччю. А винести він намагався картки поповнення на 800 гривень, алкоголь та різні продукти харчування. За словами охоронців, чоловік (1988 року народження, родом із Львівщини) не чинив опору і виконував усі їхні команди. За спостереженням охоронців, одноразова рукавичка на руці у злодія свідчить про те, що він промишляє в такий спосіб.

Охоронники дочекалися прибуття власника магазину і слідчо-оперативної групи поліції та передали нічного злодія в руки правоохоронців.