+38 (099) 341-92-51 водафон

+38 (067) 726-04-83 київстар

+38 (093) 545-37-22 лайфсел

Зворотній зв'язок

За підтримки «Скорпіон пульта» відбувся Кубок Волині з карате

26 листопада у Луцьку відбувся Кубок Волині з контактного карате, організаторами якого стали ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» (голова Віктор Сирота) та Клуб спортивного карате «Волинь» (голова Валентин Бродович).

Цього разу учасники змагань, а їх було близько 140, виборювали 34 комплекти нагород. У спарингу зійшлися представники шести волинських клубів та новачки - спортсмени команди «Сочин» із Львівської області. 

Підбиваючи підсумки Кубку Волині, тренер, майстер спорту міжнародного класу, володар чорного поясу 4 Дану Валентин Бродович відзначив, що з кожним разом на змагання заявляється все більше учасників, які щоразу демонструють зростання рівня майстерності.

Не без гордості Валентин Бродович ділиться результатами виступу своїх вихованців: до активу юних спортсменів Клубу спортивного карате «Волинь» додалося дев’ять «золотих», сім «срібних» та чотири «бронзових» медалей. 

Найбільший ужинок у Яни Степанюк – серед дівчат вона двічі ставала першою, а серед хлопців - по одному разу другою та третьою.

У найближчі вихідні Валентин Бродович повезе на Міжнародний турнір «LVIV OPEN» Влада Галаса, Артема Забіяку, Назара Байбулу та Миколу Дмитрука.

Матеріально підтримали Кубок Волині: ПП «Скорпіон пульт», ТМ «Забіяка», ПП «Геліос».

12 канал  V24