+38 (099) 341-92-51 водафон

+38 (067) 726-04-83 київстар

+38 (093) 545-37-22 лайфсел

Зворотній зв'язок

Підтримали спортивні змагання

ПП «Охоронна фірма «Захист і безпека» стала генеральним спонсором однойменного турніру із контактного карате: «Захист і безпека», організаторами якого виступили Клуб спортивного карате «Волинь» і ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою».

Сповідуючи принципи здорового способу життя, керівництво приватного підприємства «Охоронна фірма «Захист і безпека» підтримало змагання з контактного карате серед юних учасників, які відбулися 29 вересня 2019 року в Луцьку.

На турнір прибули представники п’яти команд: три - з Луцька (Клуб спортивного карате «Волинь», «Рубіж», «Бусідо») і по одному - з Сокаля Львівської області («Сокіл») та Володимира-Волинського («Спортленд») - загалом близько сотні юнаків та дівчат.  Вони і розіграли між собою 36 комплектів нагород у трьох програмах: традиційне, контактне карате та, для дітей віком до 12 років, ірігумі-карате (за схожими правилами із боротьби сумо).

Висловлюючи вдячність спонсорам за підтримку, організатор змагань – голова Клубу спортивного карате «Волинь» Валентин Бродович наголосив, що порадував рівень всіх учасників, який досягнуто, в тому числі, і завдяки спільним тренуванням у літніх спортивних таборах.

- Хочу відзначити високий технічний рівень команди «Сокіл» із Сокаля, а особливо за волю до перемоги Владислава Федуна. Приємно здивувала і вихованка нашого клубу Яна Степанюк, яка виступаючи в програмі з хлопцями, у віковій категорії 12-13 років і здобула абсолютну перемогу. Гарну підготовку продемонструвала в боротьбі з суперниками Дарина Ковальчук із «Рубежа» і посіла ІІ місце у віковій категорії 8-9 років.

Двічі на рік Клуб спортивного карате «Волинь» виступає ініціатором подібних змагань, а загалом, за словами тренера, його команда намагається хоча б один раз у місяць брати участь у турнірах, адже діти швидше виховують бійцівський дух.