+38 (099) 341-92-51 водафон

+38 (067) 726-04-83 київстар

+38 (093) 545-37-22 лайфсел

Зворотній зв'язок

«Скорпіон пульт» підтримує юних спортсменів

Ініціатори змагань - ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» і Клуб спортивного карате «Волинь».

За словами організаторів, турнір стане щорічним, адже пам’ять про старших колег - це традиція спортивних клубів, де виховують підростаюче покоління каратистів.

Зокрема четверо учнів Сергія Трикоза, який досяг шостого дану із карате і більше 50 років присвятив спорту, стали тренерами і привели на цей турнір вже свої команди. Володимира Горшкова пам’ятають, як воїна-афганця і майстра бойових мистецтв, у якого був другий дан із карате. А після Володимира Степанюка – кандидата у майстри спорту з карате та кікбоксингу, теж залишилося чимало вихованців.

80 учасників, котрі представляють вісім спортивних клубів Луцька та один – Володимира-Волинського, виступали у двох програмах із поінт-карате (для початківців) та карате за правилами шотокан версії JKA. На татамі спортивно-оздоровчого комплексу «Адреналін-сіті» вийшли на бій хлопці та дівчата у різних вікових категоріях від з п’яти років до 18+, чимало з яких - вперше.

Найбільше перемог отримали представники команди тренера Валентина Бродовича – керівника Клубу спортивного карате «Волинь», який відзначив відчутне зростання рівня юних спортсменів.

- Кращі із тих, хто виступив на турнірі, потраплять до збірної області, яка захищатиме честь Волині 20 травня у Львові на міжнародному турнірі (INTERNATIONAL LVIV UNION CUP), де передбачається участь 700 спортсменів, - розповів Валентин Бродович, та зауважив, що карате, як вид спорту в Україні прогресує.

Підтвердженням цьому є сенсаційний виступ на 52-му чемпіонаті Європи з карате в Туреччині, де українські каратисти добралися до 4-го місця у загальному заліку, обійшовши знаменитих суперників із Франції, Хорватії, Азербайджану та Німеччини.

Інформаційне сприяння змаганням надали ІА «0332.ua», «Волинські новини», «Волинь.info», Волинська регіональна дирекція НСТУ, «Вісник і Ко», ВолиньPost, Волинь24.

Матеріально підтримали ПП «Скорпіон пульт», ТМ «Забіяка», ПП «Дмитрук», салон-магазин «Керамік +», агенція «Аполінарія».