+38 (099) 341-92-51 водафон

+38 (067) 726-04-83 київстар

+38 (093) 545-37-22 лайфсел

Зворотній зв'язок

Зірвали «ювелірний» план злодіїв

Працівники приватного підприємства «Скорпіон пульт» запобігли у Луцьку викраденню ювелірних виробів із кіоска.

Посеред ночі, 23 травня на одному з ринків обласного центру тривала завершальна стадія чийогось «ювелірного» плану. Як з’ясувалося пізніше, до викрадення дорогоцінностей злодії готувалися довго і скрупульозно, вирізавши заздалегідь із тилу металевого контейнеру решітку та профіль.

Проте зловмисники недооцінили систему охоронної сигналізації, яку тут встановило приватне підприємство «Скорпіон пульт». Тривожна сигналізація якраз спрацювала тоді, коли злодійські руки простяглися до золота.

За півтори хвилини група швидкого реагування примчала на виклик, але крадії вже накивали п’ятами, сполохані звукової сигналізацією, так званим «ревунцем». Скорпіонівці викликали поліцію та охороняли кіоск і всі його матеріальні цінності до прибуття власника, який, до речі, передбачливо замовив встановлення охоронної сигналізації, що врятувало його від крадіжки на значну суму.

Як наголошують спеціалісти, на зазначеній території ринку підприємці неналежно дбають про охорону своїх магазинчиків: відсутні камери спостереження, незадовільне освітлення. Такі кіоски частіше стають потенційними приманками для злодіїв.

Відтак задля надійного збереження майна встановлення охоронної сигналізації стало необхідністю.

Крапку в цій «ювелірній» історії буде ставити вже поліція, яка проводить розслідування.