+38 (099) 341-92-51 водафон

+38 (067) 726-04-83 київстар

+38 (093) 545-37-22 лайфсел

Зворотній зв'язок

Нічним злодіям довелося кинути награбоване

Представники ГО «Правопорядок» завадили грабіжникам «почистити» новобудову.

Глухої нічної пори, коли не сплять тільки охоронці та злочинці, спрацювала тривожна сигналізація, що встановлена в одному з приватних будинків у районі Липин поблизу обласного центру.

За лічені хвилини група швидкого реагування «Спеціалізований загін «Правопорядок» приватного підприємства «Скорпіон пульт» прибула на місце виклику і визначила, що спрацювання мало технічний характер і посягань на майно клієнтів не було ніяких.

Проте, уважно обстеживши територію і навколо об’єкту, який охороняє фірма, охоронники виявили купу розкиданих будівельних інструментів: болгарки, зварювальний апарат, перфоратори, електродриль, шуруповерти та інший дороговартісний реманент.  

Як прокоментував заступник директора ПП «Скорпіон пульт» із організації заходів охорони Віктор Столярук, злодії ймовірно обікрали одну із сусідніх новобудов, і коли їх шлях проходив через територію, яку охороняє фірма, спрацювала сигналізація. Крадії ж, побачивши автомобіль групи швидкого реагування, встигли накивати п’ятами, кинувши важку награбовану ношу.

- Наші працівники проявили пильність і порядність, викликавши на місце події Ківерцівську районну поліцію, - наголошує Віктор Столярук і констатує, що останнім часом кількість грабежів у Луцьку суттєво зросла. Злодії не гребують нічим, здійснюючи нальоти на невеликі продуктові магазини, офіси, будівельні майданчики.