+38 (099) 341-92-51 водафон

+38 (067) 726-04-83 київстар

+38 (093) 545-37-22 лайфсел

Зворотній зв'язок

Кукурудзяні поля охороняли надійно

ПП «Охоронна фірма «Захист і Безпека» забезпечила збереження посівів кукурудзи аграрного підприємства на площі понад 160 гектарів.

Не секрет, що гарно доглянуті поля з вирощеним врожаєм часто стають мішенню для наживи нечесних людей. Аби вберегтися від крадіжок та й нищення посівів, аграрії змушені вдаватися до відповідних заходів й охорони таких угідь.

Найкраще для цього піти на співпрацю з професіоналами, як це робить волинське ТзОВ «Баффало», яке розводить м’ясні породи корів. Для відгодівлі великої рогатої худоби підприємство на орендованих угіддях вирощує кормові сільськогосподарські культури. Проте, знаючи, що звичка живитися кукурудзою з колгоспних полів так і не зникла у людей, агропідприємство поклало цю відповідальність на працівників охоронної фірми «Захист і Безпека», уклавши відповідний договір.

– Протягом трьох місяців під час дозрівання врожаю наші спеціалісти цілодобово забезпечували збереження посівів кукурудзи в Маневицькому і Ківерцівському районах, де розташовані поля ТзОВ «Баффало», – розповів представник ПП «Охоронна фірма «Захист і Безпека» Віктор Пархомчук. – По всьому периметру розставили спостережні вишки, задіяли службові автомобілі та кінологічну службу. Охоронників забезпечили зброєю, біноклями, приладами нічного бачення, іншими спецзасобами. Розбили наметовий табір.

Завдяки правильно організованій системі охорони сільгоспугідь та особистій відповідальності керівництва ПП «Охоронна фірма «Захист і Безпека», врожай кукурудзи підприємства «Баффало» надійно збережений.