+38 (099) 341-92-51 водафон

+38 (067) 726-04-83 київстар

+38 (093) 545-37-22 лайфсел

Зворотній зв'язок

Карантин не для злодіїв? Нічний крадій встиг тільки виламати дверну ручку…

… як підоспіла група швидкого реагування ПП «Скорпіон пульт» - через дві хвилини після спрацювання технічних засобів охоронної сигналізації.

Магазин вживаного одягу «Економ клас», що на вулиці Ветеранів у Луцьку, у зв’язку із надзвичайною ситуацією, пов’язаною з пандемією COVID-19 та введенням на території України карантину, не працює. Проте власники добре знають народне прислів’я: «Скупий платить двічі», і подбали про охорону своїх товарних цінностей, довіривши охоронній фірмі «Скорпіон пульт».

У ніч з 10 на 11 квітня о пів на першу ночі невідомий почав виламувати двері магазину (замок йому не піддався), заглядаючи у середину в пошуках наживи. Та вже за цієї «роботою» його застала група швидкого реагування ПП «Скорпіон пульт». Після прибуття слідчо-оперативної групи на виклик охоронників, стало відомо, що 21-річний молодик циганської національності, якого затримали, відомий правоохоронцям, як раніше судимий за вживання, зберігання та збут наркотиків.

Керівництво охоронної фірми ПП «Скорпіон пульт» просить усіх партнерів, з ким укладено договірні стосунки, із розумінням поставитись до ситуації, що склалася та вчасно оплачувати за надані охоронні послуги. Адже на плечі фірми впало додаткове навантаження у зв’язку з посиленням охорони об’єктів: організація доїзду працівників до об’єктів, цілодобове чергування (зокрема там, де раніше цього не було), забезпечення охоронників засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

На жаль, через карантинні обмеження, у багатьох нечистих на руку людей з’являється спокуса поживитися чужим.