+38 (099) 341-92-51 водафон

+38 (067) 726-04-83 київстар

+38 (093) 545-37-22 лайфсел

Зворотній зв'язок

Дирекція ринку незаконно намагалася не допустити працівників ПП «ОФ «Захист і Безпека» до охорони павільйонів

Довелося викликати поліцію.

Підприємців Луцького Центрального ринку можуть позбавити охорони їхніх яток.

Практично вже позбавили, бо працівників «Охоронної фірми «Захист і Безпека», з якою продавці поукладали угоди, на ринок відмовляється пускати керівництво самого ж ринку. Свої дії пояснюють тим, що облспоживспілка, яка територію ринку вважає своєю, договір про охорону скасувала й уклала такий з іншою структурою. Хоча згідно з рішенням міськради ринок тепер комунальний і облспоживспілка там не господар. Поки що відповідно до нової угоди ринок пильнуватиме інша структура, але відповідальність за майно підприємців на нових охоронців не лягатиме. І якщо трапляться крадіжки, то апелювати продавцям не буде до кого.

Тим часом підприємці скаржаться на те, що облспоживспілка змушує їх укладати договори про надання охоронних послуг із іншою фірмою, погрожуючи розірванням договорів оренди торговельних місць, - йдеться у сюжеті на Сфера-ТВ.

Незважаючи на перешкоди з боку Волинської облспоживспілки, ПП «Охоронна фірма «Захист і Безпека» продовжує оберігати майно підприємців на Центральному ринку Луцька.

Сюжет на ТРК Аверс