+38 (099) 341-92-51 водафон

+38 (067) 726-04-83 київстар

+38 (093) 545-37-22 лайфсел

Зворотній зв'язок

Ціною власного здоров’я скорпіонівець затримав злодіїв

21 листопада 2017 року, близько 23 год. 30 хв., громадянин Б. за попередньою змовою  з громадянином Л., діючи з корисливих мотивів, проникли через огорожу на  територію Володимир-Волинського госпрозрахункового ринку по вул. Данила Галицького, 3 у м. Володимирі-Волинському, де шляхом зламу навісного замка, проникли у приміщення торгового контейнера підприємця Р., звідки таємно викрали грошові кошти в сумі 8 500 грн.,  чим завдали потерпілій майнову шкоду.

Однак безпосередньо після вчинення злочину зловмисники були виявлені охоронником приватного підприємства «Скорпіон пульт» Неведюком О.А., котрий негайно повідомив про подію в поліцію та затримав зловмисників біля зовнішньої огорожі території ринку.

Разом із тим в момент затримання громадяни Б. та Л., умисно нанесли охороннику Неведюку О.А. численні удари кулаками у різні частини тіла, внаслідок чого заподіяли йому легкі тілесні ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я потерпілого.

 У цей момент на місце події прибули працівники поліції, котрі затримали зловмисників під час спроби втечі з місця вчинення злочинів та доставили у Володимир-Волинський відділ поліції.

На даний час слідчим відділенням Володимир-Волинського відділу поліції ГУ НП у Волинській області за фактами заподіяння охороннику Неведюку О.А. легких тілесних ушкоджень та за фактом таємного викрадення грошових коштів підприємця Р., вчиненим за попередньою змовою групою осіб, із проникненням у приміщення, відкрите кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 125 та ч. З ст. 185  КК України та проводиться досудове розслідування, яке після завершення буде скероване до суду для притягнення винних до кримінальної відповідальності та призначення покарання.