+38 (099) 341-92-51 водафон

+38 (067) 726-04-83 київстар

+38 (093) 545-37-22 лайфсел

Зворотній зв'язок

«Хлопці з охоронної фірми «Скорпіон пульт», дай їм Боже здоров’я, приїхали через дві з половиною хвилини»

Такими словами похвалив роботу наших колег на сторінках свого видання (від 11 серпня 2016 №32) шеф-редактор газети «Вісник+К», заслужений журналіст України Євген Хотимчук, розповідаючи, в яку ситуацію потрапила його сім’я, коли до його домівки вдерлися непрохані гості.

Хороші відгуки за оперативну роботу працівників охоронної фірми «Скорпіон пульт» - це результат прискіпливого підбору персоналу - головної ланки будь-якої охоронної системи.

- Аби забезпечити високу якість послуг, велика увага на підприємстві приділяється підбору і підготовці кадрового складу, - наголошує директор ПП «Скорпіон пульт» Віктор Сирота. - Весь персонал проходить багатоетапний відбір і професійну підготовку. До речі, ми маємо навчальний центр, де згідно з державною ліцензією проводимо комплексне професійно-технічне навчання та підвищення кваліфікації кадрів для державних і приватних структур за спеціальностями «охоронець».

У колективі «Скорпіон пульта» переважна більшість персоналу - це офіцери запасу збройних сил України, МВС, внутрішніх військ, які мають великий практичний досвід і спеціальну освіту, проходять досить жорсткий відбір, медичне обстеження і здають обов’язкові іспити для перевірки знань із охорони об’єктів.  

Як прокоментував заступник директора ПП «Скорпіон пульт» із організації заходів охорони Віктор Столярук, щоб за лічені хвилини працівники фірми мали можливість прибути на місце виклику, по місту курсує дві – три групи швидкого реагування. 

Віктор Столярук констатує, що останнім часом кількість грабежів у Луцьку суттєво зросла. Злодії не гребують нічим, здійснюючи нальоти на невеликі продуктові магазини, офіси, будівельні майданчики, приватні будинки.

 

«Вісник і К»  від 11 серпня 2016 №32