Categories: Новости
      Date: 2017-05-10
     Title: «Скорпіон пульт» підтримує юних спортсменів
7 травня 2017 р. у Луцьку відбувся турнір із контактного карате, присвячений пам’яті майстрів бойових мистецтв Володимира Горшкова, Володимира Степанюка та Сергія Трикоза.


 

Ініціатори змагань - ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» і Клуб спортивного карате «Волинь».

 

За словами організаторів, турнір стане щорічним, адже пам’ять про старших колег - це традиція спортивних клубів, де виховують підростаюче покоління каратистів.

 

Зокрема четверо учнів Сергія Трикоза, який досяг шостого дану із карате і більше 50 років присвятив спорту, стали тренерами і привели на цей турнір вже свої команди. Володимира Горшкова пам’ятають, як воїна-афганця і майстра бойових мистецтв, у якого був другий дан із карате. А після Володимира Степанюка – кандидата у майстри спорту з карате та кікбоксингу, теж залишилося чимало вихованців.

 

80 учасників, котрі представляють вісім спортивних клубів Луцька та один – Володимира-Волинського, виступали у двох програмах із поінт-карате (для початківців) та карате за правилами шотокан версії JKA. На татамі спортивно-оздоровчого комплексу «Адреналін-сіті» вийшли на бій хлопці та дівчата у різних вікових категоріях від з п’яти років до 18+, чимало з яких - вперше.

 

Найбільше перемог отримали представники команди тренера Валентина Бродовича – керівника Клубу спортивного карате «Волинь», який відзначив відчутне зростання рівня юних спортсменів.

 

- Кращі із тих, хто виступив на турнірі, потраплять до збірної області, яка захищатиме честь Волині 20 травня у Львові на міжнародному турнірі (INTERNATIONAL LVIV UNION CUP), де передбачається участь 700 спортсменів, - розповів Валентин Бродович, та зауважив, що карате, як вид спорту в Україні прогресує.

 

Підтвердженням цьому є сенсаційний виступ на 52-му чемпіонаті Європи з карате в Туреччині, де українські каратисти добралися до 4-го місця у загальному заліку, обійшовши знаменитих суперників із Франції, Хорватії, Азербайджану та Німеччини.

 

Інформаційне сприяння змаганням надали ІА «0332.ua», «Волинські новини», «Волинь.info», Волинська регіональна дирекція НСТУ, «Вісник і Ко», ВолиньPost, Волинь24.

Матеріально підтримали ПП «Скорпіон пульт», ТМ «Забіяка», ПП «Дмитрук», салон-магазин «Керамік +», агенція «Аполінарія».