Categories: Новости
      Date: 2017-03-17
     Title: «Скорпіон пульт» атестовано на десять років для навчання професії «охоронник»

Акредитаційна комісія України атестувала приватне підприємство «Скорпіон пульт» як надавача освітніх послуг із професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації кадрів за спеціальністю «охоронник». 

Акредитаційна комісія України на черговому засіданні, яке відбулося 2 березня 2017 року під головуванням Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, ухвалила ряд рішень, в тому числі щодо надання сертифікатів про акредитацію.

 

Серед інших професійно-навчальних закладів визнано атестованим строком на 10 років і ПП «Скорпіон пульт» на підготовку професії «охоронника» з ліцензованим обсягом прийому (осіб).

 

На базі ПП «Скорпіон пульт» вже шість років діє навчальний центр, що надає освітні послуги з професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації кадрів за спеціальністю «охоронник».

 

Охоронники з багатолітнім стажем тут передають свій досвід відвідувачам занять, які мають змогу не тільки здобути один із трьох розрядів професії, але й в майбутньому отримати роботу на підприємстві. Кваліфіковані викладачі центру дають майбутнім охоронцям навики тактико-спеціальної підготовки, основи правових знань та трудового законодавства, а також інші необхідні знання та вміння, якими треба володіти представникам цієї відповідальної професії.

 

Після закінчення навчання (термін залежить від вибору розряду) видається диплом державного зразка (код професії - 5169).

Варто зазначити, що на ринку праці попит на професійно підготовлених охоронників завжди є досить великим.