Categories: Новости
      Date: 2016-11-18
     Title: Діти пам’ятатимуть, як безпечно поводитися на дорозі

«Скорпіон пульт» та Патрульна поліція Луцька разом із вихованцями Луцького навчально-реабілітаційного центру здійснили подорож у Країну дорожніх знаків. 

Виховний захід під такою назвою якраз збігся із тижнем безпеки дорожнього руху, який нині триває в Україні та й в обласному центрі Волині. І важливим акцентом його стала профілактична робота.

Нагадати школярам кілька простих, але дуже важливих правил поведінки на дорозі вирішили учні першого «а» та п’ятого «а» разом із вчителькою Ориславою Супрун. Під час подорожі до Країни дорожніх знаків учням початкових класів Луцького навчально-реабілітаційного центру довелося розгадати загадки, відповісти на запитання вікторини, позмагатися вправністю та спритністю.

Приємною несподіванкою для них стала зустріч із справжнім охоронцем порядку на дорогах: інспектор патрульної поліції Луцька Володимир Галишин одразу знайшов ключик до сердець дітлахів, які теж порадували його гарними знаннями. На згадку про зустріч правоохоронець подарував школярам книжечки.

«Скорпіон пульт», на базі якого діє спеціалізований загін сприяння правоохоронним органам «Правопорядок» із охорони громадського порядку, радий за своїх маленьких друзів, адже правила безпечного поводження на дорозі потрібно знати із самого дитинства.