Categories: Новости
      Date: 2016-03-14
     Title: Юні спортсмени вшанували пам'ять видатного тренера

«Скорпіон пульт» підтримав проведення дитячо-юнацької Відкритої першості Волинської області з карате, присвяченої пам’яті видатного тренера Сергія Трикоза, яка відбулася 13 березня у Луцьку. 

Більше 50 років Сергій Олександрович присвятив спорту. Серед сотень його вихованців - неодноразові переможці міжнародних турнірів із карате та рукопашного бою Дмитро Щурук і Євген Щур. Виростив видатний тренер і не одну династію волинських каратистів. Його сини Олександр та Віталій також неодноразово виборювали високі спортивні нагороди.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віталій Трикоз разом із іншими почесними гостями - заступником голови обласної організації Спілки ветеранів Афганістану Миколою Онищуком, президентом Всеукраїнських федерацій JKA та IKA Олександром Криськом та президентом Федерації контактного карате України Олександром Семенюком, взяв участь в офіційному відкритті змагань. Вшанування пам’яті видатного майстра спорту завершилося покладанням корзини квітів на його могилу.

 

На першість, організовану ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» (голова Віктор Сирота) і Клубом спортивного карате «Волинь» (керівник Валентин Бродович), прибуло більше ста учасників, котрі представляють сім спортивних клубів Луцька та області. У поєдинках із контактного карате вони виборювали 25 комплектів нагород.

 

Найбільше «золотих» перемог – сім – у юних спортсменів СК «Любарт». Клуб спортивного карате «Волинь» додав до свого активу шість абсолютних перемог. Клуб рукопашного бою «Інсайт» виборов п’ять «золотих» медалей.

 

Інформаційне сприяння змаганням надали Волинські новини, Волинь.info, Район. Луцьк, Таблоїд Волині, Волинська регіональна дирекція НТКУ.

Матеріально підтримали ПП «Скорпіон пульт», ТМ «Забіяка», агенція «Аполінарія».