Categories: Новости
      Date: 2016-02-24
     Title: Нічним злодіям довелося кинути награбоване

Представники ГО «Правопорядок» завадили грабіжникам «почистити» новобудову. 

Глухої нічної пори, коли не сплять тільки охоронці та злочинці, спрацювала тривожна сигналізація, що встановлена в одному з приватних будинків у районі Липин поблизу обласного центру.

 

За лічені хвилини група швидкого реагування «Спеціалізований загін «Правопорядок» приватного підприємства «Скорпіон пульт» прибула на місце виклику і визначила, що спрацювання мало технічний характер і посягань на майно клієнтів не було ніяких.

 

Проте, уважно обстеживши територію і навколо об’єкту, який охороняє фірма, охоронники виявили купу розкиданих будівельних інструментів: болгарки, зварювальний апарат, перфоратори, електродриль, шуруповерти та інший дороговартісний реманент.

 

Як прокоментував заступник директора ПП «Скорпіон пульт» із організації заходів охорони Віктор Столярук, злодії ймовірно обікрали одну із сусідніх новобудов, і коли їх шлях проходив через територію, яку охороняє фірма, спрацювала сигналізація. Крадії ж, побачивши автомобіль групи швидкого реагування, встигли накивати п’ятами, кинувши важку награбовану ношу.

 

- Наші працівники проявили пильність і порядність, викликавши на місце події Ківерцівську районну поліцію, - наголошує Віктор Столярук і констатує, що останнім часом кількість грабежів у Луцьку суттєво зросла. Злодії не гребують нічим, здійснюючи нальоти на невеликі продуктові магазини, офіси, будівельні майданчики.