Categories: Новости
      Date: 2015-07-20
     Title: Заради мінералки та печива… залізли вночі в магазин

Представники ГО «Правопорядок» затримали злодіїв, які надумали поживитися посеред ночі.Тривожна сигналізація, що встановлена всередині магазину «Берізка» на зупинці громадського транспорту по вулиці Рівненській обласного центру, спрацювала 19 липня о 3 годині 10 хвилин. І вже за дві хвилини група швидкого реагування «Спеціалізований загін сприяння міліції «Правопорядок» приватного підприємства «Скорпіон пульт» прибула на місце виклику.

Юрій Воробей та Сергій Каратник побачили на місці пригоди розбите вікно та припідняті жалюзі, а всередині - чоловіка 1991 року народження, і, як виявилося згодом, вже судимого «умовно». Охоронці по ситуації відразу зрозуміли, що злодій має спільника. Добре оглянувши кущі, які ростуть неподалік, вони витягнули звідти другого злодія, 1995 р. н.

На здивування охоронців, касу злодії не зачепили, їх цікавили тільки мінеральна вода, джин-тонік, «чекушки» горілки – по декілька пляшок усього та… печиво.

За словами представників «Правопорядку» молодики перебували у легкому стані сп’яніння, чи то алкогольного, чи наркотичного, зрештою, що штовхнуло їх на пограбування, будуть дізнаватися правоохоронці, яким передали непроханих відвідувачів «Берізки».

У цьому допоможуть матеріали, які зафіксували на відеореєстратор охоронники.

«Відеореєстратор зручно кріпиться на бронежилеті, на кишені, чи погоні, і вмикається відразу, тільки група виїжджає на виклик, – розповідає заступник директора ПП «Скорпіон-пульт» із організації заходів охорони Віктор Столярук. – Це незамінна річ для фіксації дій сторонніх осіб, документації події та навіть для самоконтролю, аби не допустити халатності наших працівників. Ми забезпечили відеореєстратором кожну групу швидкого реагування ГО «Правопорядок».