Главная | О компании | Услуги | Цены | Клиенты | Учебный центр | Правопорядок | Вакансии | Контакты | Лицензии |

2017-04-13

На Волині завершилися зйомки епізоду художнього фільму «Пофарбоване пташеня»


Уклавши угоду з товариством «Директорія кіно», протягом лютого-квітня охоронники ПП «Скорпіон пульт» забезпечували спокійну робочу обстановку зйомкам національного фільму українсько-чеського виробництва.

 

Ще тільки забили перші палі для декорацій, як скорпіонівці вже оселилися в наметі посеред сосен, паралельно патрулюючи в’їзд у Сваловичі Любешівського району, до яких зненацька прийшла велика кіношна слава.

 

Варто додати, що донедавна забуте людьми село, розташовано за 11 кілометрів від траси, яка прямує на північ, у бік білоруського кордону. Проте справжніх охоронників не налякаєш побутовими незручностями, адже на фірмі працюють люди відважні: колишні військові, правоохоронці, єгері.

 

Справа, при в’їзді у село, під постійним контролем скорпіонівців перебував знімальний майданчик, який мав робочу назву «будинок Ольги». Це кілька землянок, які у фільмі слугуватимуть територією ворожки. У найбільшій із них – купа різного відьмацького знаряддя, в тому числі хутро звірів, скелети птахів, зуби тварин, насіння, трави. Чи позичені вони у справжніх чаклунок – достеменно не відомо, проте хатнє начиння – правдиве, зносилося з усіх усюд, і, як підказують місцеві жителі, ще донедавна активно використовувалося. Збирали кіномитці і живі «декорації»: свиней та гусей брали напрокат у селян.

 

Скорпіонівці ж відповідали за збереження антуражу та експонатів, складських приміщень, патрулювали на території знімальних майданчиків, і нині дотримуються слова не розголошувати раніше визначеного часу про деякі подробиці.

 

До речі, місцеве населення спокійно та добродушно переносило несподіване сусідство. Бабця Тетяна одразу зрозуміла: коли здалеку лунає «Камера!», треба поводитися дуже тихенько! Розповідає 85-тирічна, що хлів її брата, який знімальному майданчику слугував за «медичний заклад», кіношники суттєво підлагодили…

 

Охоронник Анатолій Матвійчук, пост якого випав на готель «Гол» (належить відомому українському футболістові Тарасу Михалику), де проживав головний режисер та частина знімальної групи, каже, що не важко було знайти з чехами спільну мову.

А Олександр Мілінчук жартує, що найбільшою проблемою його колег, які жили в польових умовах, було бажання виспатися, адже переважна більшість чергувань припадала саме на нічну пору. У день же хотілося максимально бути свідками творення кіно, коли йшли зйомки епізодів фільму, переносили електроопори, дахи «одягали» у стріху, заливали цементом дерева, спалювали декорації («будинок Марти»)…

 

Відтак завдяки професійності, злагодженості та відповідальності скорпіонівців, зокрема Олександра Круподері, Сергія Каратника, Олександра Кульби, Сергія Шелковича, Анатолія Грицюка та інших забезпечено схоронність усіх товарно-матеріальних цінностей, а це недешева знімальна апаратура, спецтранспорт та чорно-біла дороговартісна кіноплівка, на яку знімається фільм. Завдяки працівникам підприємства «Скорпіон пульт» не сталося жодного небажаного проникнення сторонніх осіб на територію села Сваловичі, яке протягом двох місяців слугувало знімальним майданчиком, за що керівництво ТОВ «Директорія кіно» висловило вдячність охоронникам.

 

…«Пофарбоване пташеня» полетіло до інших країн, залишається чекати його повернення через два роки у повнометражному вигляді і... розповідати цікаві історії про те, «як ми допомагали знімати кіно»))).


О компании
Служба охраны "Скорпион пульт" имеет высокую
репутацию и многолетний опыт, благодаря
которым услугами компании пользуются гиганты
промышленности, банки, предприятия и
физические лица по всей Украине.


Услуги
Мы предлагаем защиту Вас и Вашего бизнеса в

любом режиме охраны. Наши спецыалисты готовы
выехать на встречу с вами для обсуждения деталей
органиции охраны Вас и Вашего объекта.


Учебный центр
В учебном центре проводится комлексное
профессионально-техническое обучение и
повышение квалификации кадров для
государственных и частных структур по
специальностям "охранник"(квалификации 1-3 разрядов)


Правопорядок

На базе службы охраны «Скорпион пульт»
создан специализированый отряд содействия милиции
«Правопорядок» по охране общественного порядка.
Каждый вечер на патрулирование выежает
автомобиль с профессионалпми фирмы и работниками милиции.

Новости

2017-05-23

Працівники приватного підприємства «Скорпіон пульт» запобігли у Луцьку викраденню ювелірних виробів із кіоска.


2017-05-10
7 травня 2017 р. у Луцьку відбувся турнір із контактного карате, присвячений пам’яті майстрів бойових мистецтв Володимира Горшкова, Володимира Степанюка та Сергія Трикоза.

2017-04-13

Уклавши угоду з товариством «Директорія кіно», протягом лютого-квітня охоронники ПП «Скорпіон пульт» забезпечували спокійну робочу обстановку зйомкам національного фільму українсько-чеського виробництва.


2017-03-17

Акредитаційна комісія України атестувала приватне підприємство «Скорпіон пульт» як надавача освітніх послуг із професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації кадрів за спеціальністю «охоронник».


2017-02-23

 

Охоронникам приватної фірми вперше доведеться пильнувати знімальний майданчик.


2016-12-22
У скорпіонівців з’явилися нові друзі у Луцькому навчально-реабілітаційному центрі.

2016-11-18

«Скорпіон пульт» та Патрульна поліція Луцька разом із вихованцями Луцького навчально-реабілітаційного центру здійснили подорож у Країну дорожніх знаків.


2016-10-04

2 жовтня - втретє у Луцьку - в «Адреналін-сіті» відбулася дитячо-юнацька Відкрита першість Волинської області з карате.


2016-08-12

Такими словами похвалив роботу наших колег на сторінках свого видання (від 11 серпня 2016 №32) шеф-редактор газети «Вісник+К», заслужений журналіст України Євген Хотимчук, розповідаючи, в яку ситуацію потрапила його сім’я, коли до його домівки вдерлися непрохані гості.


2016-07-11

 

Протягом футбольного місяця ПП «Скорпіон пульт» забезпечував на Театральному майдані обласного центру порядок.


2016-05-30

 

«Скорпіон пульт» привітав учнів четвертого класу Луцького навчально-реабілітаційного центру із закінченням навчального року.


2016-05-23

У прокуратурі Волині відбулося засідання нового складу консультативної ради.


2016-03-14

«Скорпіон пульт» підтримав проведення дитячо-юнацької Відкритої першості Волинської області з карате, присвяченої пам’яті видатного тренера Сергія Трикоза, яка відбулася 13 березня у Луцьку.


2016-02-24

Представники ГО «Правопорядок» завадили грабіжникам «почистити» новобудову.


2016-02-15

Працівники охоронної фірми «Скорпіон пульт» отримали пам’ятні медалі «25 років виведення військ із Афганістану».


2015-12-22

«Скорпіон пульт» запросив підшефний клас на захоплююче новорічно-різдвяне дійство у Волинський обласний академічний театр ляльок.


2015-10-01

Так вважає колишній кадровий офіцер Сергій Зайчук, нині – працівник охоронної фірми «Скорпіон пульт», котрий торік добровільно зголосився піти до війська.


2015-09-21

Організували змагання ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» та Клуб спортивного карате «Волинь».


2015-07-20

Представники ГО «Правопорядок» затримали злодіїв, які надумали поживитися посеред ночі.


Архив новостей

01042 г.Киев, ул. Патриса Лумумбы, 4/6 корпус А, офис 818
(044) 200-17-06, 063-144-24-02
43005 г. Луцк, пр. Победы, 1
(0332) 23-24-14(тел./факс), 77-03-73, 77-04-93, 067-726-04-83