Главная | О компании | Услуги | Цены | Клиенты | Учебный центр | Правопорядок | Вакансии | Контакты | Лицензии |

2015-01-27

Охоронці «Скорпіон-пульта» допомагають міліції патрулювати Луцьк


Через погіршення ситуації на сході України на посилене патрулювання вулиць Луцька вийшли наряди правоохоронців, охоронних фірм та громадських активістів.

Спільний інструктаж патрульних нарядів за участю керівництва обласного управління міліції відбувся 26 січня у Луцькому міськвідділі УМВС України у Волинській області.


Як зазначив начальник Управління МВС України у Волинській області Петро Шпига, усім відома складна ситуація в Україні, ворог активізувався, тривають важкі бої. Разом із тим, нещодавно відбулася нарада у відео-селекторному режимі під головуванням Прем’єр-міністра, під час якої наголошували на посиленні забезпечення охорони громадського порядку, посиленні патрулів та нарядів. Найбільшу увагу закликали приділяти особам, які викликають підозру, стороннім предметам, залишеним без нагляду, та забезпечувати охорону громадського порядку для недопущення диверсій та провокацій з боку сепаратистів.


Кожен наряд отримав орієнтування та карти місцевості, де зазначені особливості несення служби та вказані об’єкти життєзабезпечення населення, на які звертатимуть особливу увагу під час несення служби. Також наряди отримали карти перевірок осіб, які перебувають на профілактичних обліках.
Петро Шпига зазначив, що у зв’язку з активізацією бойовиків та можливістю скоєння ними терактів ухвалили рішення про посилення патрулювання – збільшення вдвічі маршрутів, направлення їх ближче до інфраструктури, яка потребує охорони (об’єкти посиленого нагляду з боку міліції). З його слів, до патрулювання залучать і бійців Нацгвардії (понад 40 осіб). За добу загалом в області залучатимуть до патрулювання понад 200 правоохоронців, а також - представників громадських структур.

Як розповів заступник начальника обласного управління міліції, начальник міліції громадської безпеки Анатолій Шумик, патрулювання здійснюють працівники міліції спільно з недержавними охоронними фірмами та громадськими формуваннями. В середньому залучають до 120-130 нарядів в області щодня. Спільне патрулювання з громадськими організаціями відбувається вже впродовж багатьох місяців. Максимальну кількість нарядів залучають в період з 17:00 до 2:00. Стратегічно важливими є об’єкти водо- та газозабезпечення, а також енергетики – їм найбільше уваги.

Міліціонери під час патрулювання мають право застосовувати вогнепальну зброю, якщо виникла загроза життю чи здоров’ю громадян, особа, яка вчинила тяжкий злочин, намагається втекти з місця події, або якщо правоохоронцю чи членам його родини загрожує небезпека. Втім, досі її застосовувати не доводилося. Переважно щодо агресивних громадян використовують наручники, балончик «Терен-4» та кийки.

Джерело


О компании
Служба охраны "Скорпион пульт" имеет высокую
репутацию и многолетний опыт, благодаря
которым услугами компании пользуются гиганты
промышленности, банки, предприятия и
физические лица по всей Украине.


Услуги
Мы предлагаем защиту Вас и Вашего бизнеса в

любом режиме охраны. Наши спецыалисты готовы
выехать на встречу с вами для обсуждения деталей
органиции охраны Вас и Вашего объекта.


Учебный центр
В учебном центре проводится комлексное
профессионально-техническое обучение и
повышение квалификации кадров для
государственных и частных структур по
специальностям "охранник"(квалификации 1-3 разрядов)


Правопорядок

На базе службы охраны «Скорпион пульт»
создан специализированый отряд содействия милиции
«Правопорядок» по охране общественного порядка.
Каждый вечер на патрулирование выежает
автомобиль с профессионалпми фирмы и работниками милиции.

Новости

2017-05-23

Працівники приватного підприємства «Скорпіон пульт» запобігли у Луцьку викраденню ювелірних виробів із кіоска.


2017-05-10
7 травня 2017 р. у Луцьку відбувся турнір із контактного карате, присвячений пам’яті майстрів бойових мистецтв Володимира Горшкова, Володимира Степанюка та Сергія Трикоза.

2017-04-13

Уклавши угоду з товариством «Директорія кіно», протягом лютого-квітня охоронники ПП «Скорпіон пульт» забезпечували спокійну робочу обстановку зйомкам національного фільму українсько-чеського виробництва.


2017-03-17

Акредитаційна комісія України атестувала приватне підприємство «Скорпіон пульт» як надавача освітніх послуг із професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації кадрів за спеціальністю «охоронник».


2017-02-23

 

Охоронникам приватної фірми вперше доведеться пильнувати знімальний майданчик.


2016-12-22
У скорпіонівців з’явилися нові друзі у Луцькому навчально-реабілітаційному центрі.

2016-11-18

«Скорпіон пульт» та Патрульна поліція Луцька разом із вихованцями Луцького навчально-реабілітаційного центру здійснили подорож у Країну дорожніх знаків.


2016-10-04

2 жовтня - втретє у Луцьку - в «Адреналін-сіті» відбулася дитячо-юнацька Відкрита першість Волинської області з карате.


2016-08-12

Такими словами похвалив роботу наших колег на сторінках свого видання (від 11 серпня 2016 №32) шеф-редактор газети «Вісник+К», заслужений журналіст України Євген Хотимчук, розповідаючи, в яку ситуацію потрапила його сім’я, коли до його домівки вдерлися непрохані гості.


2016-07-11

 

Протягом футбольного місяця ПП «Скорпіон пульт» забезпечував на Театральному майдані обласного центру порядок.


2016-05-30

 

«Скорпіон пульт» привітав учнів четвертого класу Луцького навчально-реабілітаційного центру із закінченням навчального року.


2016-05-23

У прокуратурі Волині відбулося засідання нового складу консультативної ради.


2016-03-14

«Скорпіон пульт» підтримав проведення дитячо-юнацької Відкритої першості Волинської області з карате, присвяченої пам’яті видатного тренера Сергія Трикоза, яка відбулася 13 березня у Луцьку.


2016-02-24

Представники ГО «Правопорядок» завадили грабіжникам «почистити» новобудову.


2016-02-15

Працівники охоронної фірми «Скорпіон пульт» отримали пам’ятні медалі «25 років виведення військ із Афганістану».


2015-12-22

«Скорпіон пульт» запросив підшефний клас на захоплююче новорічно-різдвяне дійство у Волинський обласний академічний театр ляльок.


2015-10-01

Так вважає колишній кадровий офіцер Сергій Зайчук, нині – працівник охоронної фірми «Скорпіон пульт», котрий торік добровільно зголосився піти до війська.


2015-09-21

Організували змагання ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» та Клуб спортивного карате «Волинь».


2015-07-20

Представники ГО «Правопорядок» затримали злодіїв, які надумали поживитися посеред ночі.


Архив новостей

01042 г.Киев, ул. Патриса Лумумбы, 4/6 корпус А, офис 818
(044) 200-17-06, 063-144-24-02
43005 г. Луцк, пр. Победы, 1
(0332) 23-24-14(тел./факс), 77-03-73, 77-04-93, 067-726-04-83