Главная | О компании | Услуги | Цены | Клиенты | Учебный центр | Правопорядок | Вакансии | Контакты | Лицензии |

2014-08-20

«Правопорядок» дбатиме про безпечне перебування малюків у дитсадках Луцька.


Проект «Підвищення рівня безпеки дітей у дошкільних навчальних закладах Луцька шляхом впровадження системи безпеки «тривожна кнопка» презентували 19 серпня у Луцьку.

Як розповів президент Волинського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив Петро Лавринюк, проект став одним із переможців конкурсу місцевих ініціатив, та отримав фінансування в сумі 25 тисяч гривень з обласного бюджету. Його партнерами є Луцька міська рада та громадська організація «Спеціалізований загін сприяння міліції «Правопорядок»

Зі слів Петра Лавринюка, проект актуальний, адже питання безпеки дітей у зв’язку із подіями на Сході України важливе. Метою проекту є сприяння створенню ефективної системи надання послуг із забезпечення безпеки дітей у ДНЗ Луцька. Зокрема, планується встановити системи безпеки «тривожна кнопка» у дитячих садочках міста (суть системи полягає у кнопці у вигляді брелока, який перебуватиме у керівника ДНЗ або у сторожа). Дошкільні заклади, як відомо, не підлягають охороні приватними чи державними службами.

Наразі «тривожні кнопки» встановили за кошти батьківських комітетів у трьох дошкільних навчальних закладах Луцька - ДНЗ №35, 31 та 10.

Попередню роботу щодо проекту розпочали ще торік – представники «Правопорядку» обстежили всі дошкільні навчальні заклади (внутрішні приміщення і зовнішні території) та надали адміністраціям ДНЗ акти з рекомендаціями і висновками за результатами обстежень. А також розробили концепцію підвищення безпеки у цих закладах.

У рамках проекту планують організувати конкурс серед батьківських комітетів на встановлення цієї системи на умовах співфінансування. Абонплату за використання «тривожних кнопок» (50 гривень щомісяця з кожного ДНЗ) сплачуватимуть за кошти міського бюджету. А монтажні роботи зі встановлення системи безпеки ГО «Правопорядок» здійснюватиме за власні кошти, як – і навчання персоналу дошкільних навчальних закладів.

Перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук зазначив, що торік йшлося про вирішення проблеми збереження майна у дитячих садочках в період відсутності персоналу (вночі), нині, у зв’язку із ситуацією в Україні, на перше місце вийшло питання безпеки перебування дітей у ДНЗ. З його слів, протягом останнього місяця з'явилися декілька проблемних питань, які виникли у зв’язку з тим, що молодики проникли у садочок та завдали збитків. Нині встановити тривожні кнопки потрібно ще у 37 дошкільних навчальних закладах Луцька.

Представник ГО «Правопорядок» Сергій Чемерис повідомив, що у місті збільшується кількість випадків дрібного хуліганства та крадіжок майна, тому питання встановлення «тривожних кнопок» лише загострилося. До того ж, у зв’язку із подорожчанням валют збільшилася вартість встановлення систем безпеки (закупівельна вартість обладнання збільшилася із 1700 до 2820 гривень). З його слів, у закладах, де вже встановлені «тривожні кнопки», були випадки, коли завдяки системі безпеки було збережене майно та здоров’я працівників. У проекті йдеться і про пожежну сигналізацію, і про відеонагляд – ці питання вирішуватимуть у майбутньому.

Як пояснив Святослав Кравчук, міська влада намагатиметься віднайти можливість фінансувати проект поетапно. Зокрема, після встановлення «тривожних кнопок», яке планують завершити до нового року, вирішуватимуть проблему відеонагляду. Питання про дофінансування проекту планують розглянути під час вересневої сесії Луцькради.

 

За джерелом

Луцькі дитсадки пильнуватимуть за допомогою «кнопки тривоги». ВІДЕОСЮЖЕТ

В луцьких дитсадках встановлюватимуть «тривожні кнопки». Джерело

У луцьких дитсадках встановлять «тривожну кнопку». Джерело

Луцьк підвищує рівень безпеки в дитячих садочках. Джерело

 

 


О компании
Служба охраны "Скорпион пульт" имеет высокую
репутацию и многолетний опыт, благодаря
которым услугами компании пользуются гиганты
промышленности, банки, предприятия и
физические лица по всей Украине.


Услуги
Мы предлагаем защиту Вас и Вашего бизнеса в

любом режиме охраны. Наши спецыалисты готовы
выехать на встречу с вами для обсуждения деталей
органиции охраны Вас и Вашего объекта.


Учебный центр
В учебном центре проводится комлексное
профессионально-техническое обучение и
повышение квалификации кадров для
государственных и частных структур по
специальностям "охранник"(квалификации 1-3 разрядов)


Правопорядок

На базе службы охраны «Скорпион пульт»
создан специализированый отряд содействия милиции
«Правопорядок» по охране общественного порядка.
Каждый вечер на патрулирование выежает
автомобиль с профессионалпми фирмы и работниками милиции.

Новости

2017-05-23

Працівники приватного підприємства «Скорпіон пульт» запобігли у Луцьку викраденню ювелірних виробів із кіоска.


2017-05-10
7 травня 2017 р. у Луцьку відбувся турнір із контактного карате, присвячений пам’яті майстрів бойових мистецтв Володимира Горшкова, Володимира Степанюка та Сергія Трикоза.

2017-04-13

Уклавши угоду з товариством «Директорія кіно», протягом лютого-квітня охоронники ПП «Скорпіон пульт» забезпечували спокійну робочу обстановку зйомкам національного фільму українсько-чеського виробництва.


2017-03-17

Акредитаційна комісія України атестувала приватне підприємство «Скорпіон пульт» як надавача освітніх послуг із професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації кадрів за спеціальністю «охоронник».


2017-02-23

 

Охоронникам приватної фірми вперше доведеться пильнувати знімальний майданчик.


2016-12-22
У скорпіонівців з’явилися нові друзі у Луцькому навчально-реабілітаційному центрі.

2016-11-18

«Скорпіон пульт» та Патрульна поліція Луцька разом із вихованцями Луцького навчально-реабілітаційного центру здійснили подорож у Країну дорожніх знаків.


2016-10-04

2 жовтня - втретє у Луцьку - в «Адреналін-сіті» відбулася дитячо-юнацька Відкрита першість Волинської області з карате.


2016-08-12

Такими словами похвалив роботу наших колег на сторінках свого видання (від 11 серпня 2016 №32) шеф-редактор газети «Вісник+К», заслужений журналіст України Євген Хотимчук, розповідаючи, в яку ситуацію потрапила його сім’я, коли до його домівки вдерлися непрохані гості.


2016-07-11

 

Протягом футбольного місяця ПП «Скорпіон пульт» забезпечував на Театральному майдані обласного центру порядок.


2016-05-30

 

«Скорпіон пульт» привітав учнів четвертого класу Луцького навчально-реабілітаційного центру із закінченням навчального року.


2016-05-23

У прокуратурі Волині відбулося засідання нового складу консультативної ради.


2016-03-14

«Скорпіон пульт» підтримав проведення дитячо-юнацької Відкритої першості Волинської області з карате, присвяченої пам’яті видатного тренера Сергія Трикоза, яка відбулася 13 березня у Луцьку.


2016-02-24

Представники ГО «Правопорядок» завадили грабіжникам «почистити» новобудову.


2016-02-15

Працівники охоронної фірми «Скорпіон пульт» отримали пам’ятні медалі «25 років виведення військ із Афганістану».


2015-12-22

«Скорпіон пульт» запросив підшефний клас на захоплююче новорічно-різдвяне дійство у Волинський обласний академічний театр ляльок.


2015-10-01

Так вважає колишній кадровий офіцер Сергій Зайчук, нині – працівник охоронної фірми «Скорпіон пульт», котрий торік добровільно зголосився піти до війська.


2015-09-21

Організували змагання ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» та Клуб спортивного карате «Волинь».


2015-07-20

Представники ГО «Правопорядок» затримали злодіїв, які надумали поживитися посеред ночі.


Архив новостей

01042 г.Киев, ул. Патриса Лумумбы, 4/6 корпус А, офис 818
(044) 200-17-06, 063-144-24-02
43005 г. Луцк, пр. Победы, 1
(0332) 23-24-14(тел./факс), 77-03-73, 77-04-93, 067-726-04-83