Главная | О компании | Услуги | Цены | Клиенты | Учебный центр | Правопорядок | Вакансии | Контакты | Лицензии |

2014-03-25

ВолиньPost: Разом із міліцією Луцьк охороняють приватні фірми


В охороні громадського порядку у Луцьку, окрім правоохоронців та представників громадських організацій беруть участь приватні охоронні фірми, зокрема «Скорпіон пульт».

Загалом щодня на вулиці населених пунктів виходять більше 150 представників громадських формувань, в тому числі колишні афганці, десантники, автомайданівці. Охоронні фірми крім того надають свій транспорт.

20 березня під час спільної наради в обласному управлінні МВС України у Волинській області, у якій взяли участь правоохоронці, недержавні охоронні структури і громадські організації, йшлося про створення громадських формувань, які б допомагали охороняти громадський порядок.

Зокрема, закон України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» дає право членам громадських формувань виходити на охорону громадського порядку і наділяє їх певними повноваженнями, в тому числі отримати травматичну зброю.

До слова, як повідомили на нараді, з початку року на Волині в громадських місцях скоєно 93 злочини. Тоді як торік на цей час вже було зафіксовано 149.

***

Репортер ВолиньPost взявся подивитися на те, як сьогодні працюють патрулі громадської безпеки у Луцьку. Для того журналіст став одним з членів патрульного епікажу - йому вдалося потрапити «на борт» представників громадської організації «Спеціалізований загін сприяння міліції «Правопорядок» . Ця організація, до слова, створена майже десять років тому на базі приватної групи охоронних компаній «Скорпіон пульт» .

Пункт збору бажаючих взяти участь у патрулюванні зараз розташований у міськвідділі міліції на вулиці Грибоєдова. Перед кожним чергуванням у актовому залі міськвідділу проводять інструктаж. Керівництво міліції нагадує, що спілкуватися з громадянами треба ввічливо, показувати посвідчення і, у разі необхідності, викликати спеціальну групу.

Здавалося б, після того, як «революція» в Луцьку закінчилася, на вулицях стало безпечніше. Але про небезпечність роботи патрульних нагадують вже на інструктажі.

- Хто з представників громадськості хоче отримати бронежилети? - запитує міліціонер.

- А є така необхідність? - цікавиться самооборонівець.

- Як хочете. Кожен за своє життя сам відповідає ...

Патрулі, як - правило, виїжджають на чергування о 20 годині та працюють до ранку.

***

Сідаємо в автомобіль, у якому, окрім журналіста - двоє представників «Правопорядку» і міліціонер. Перший виклик надходить із вулиці Потебні. Про нього рацією повідомляє диспетчер. Розповідають, що на одному із об'єктів «спрацював датчик». Саме такими датчиками обладнані об'єкти, які охороняє фірма, через них диспетчер у координаційному центрі дізнається про можливу небезпеку і розсилає екіпажі. Також диспетчери реагують на натискання тривожних кнопок, однак причина виклику на Потебні виявляється досить банальною - проблеми з електронікою. Вдень тут працював електрик, який, можливо, щось «накрутив» із датчиками. Таких викликів буває багато, бо працівники підприємств, часто порушують роботу сигналізації, - пояснює командир відділення Василь Можар.

***

Більшість часу нічні патрулі Луцька проводять у боротьбі із «зеленим змієм». «Революції проходять, а люди, як пили, там і п'ють. Найбільша проблема в Луцька в такий час - це нічні клуби. Бо п'є, переважно, молодь, яку тягне на «подвиги», - розповідають охоронці.

Серед найбільш «кримінальних районів» називають Красне, 40-й квартал та Львівську. Хоча у будні тут відносно безпечно. Проте бувають дні, коли виклики ідуть один за одним. Особливо п'ятниця та субота, коли люди «відпочивають» за чаркою.

По рації дізнаємось, що в іншій частині біля бару «У Наталки» самооборонівці «воюють» з неадекватними відпочивальниками. Але це «видовище» нам не довелося побачити, бо туди виїхали вже достатньо екіпажів.

«Такі інциденти, наче дитячі іграшки у порівнянні з тим, що відбувалося у місті у 90-х. Тоді навіть доходило до стрілянини та вибухів», - пригадує Можар.

Нині ж після вторгнення російських військ українці стали більш згуртованими. «Те, що 20 років не могли ми зробити, зробив Путін, хоча таким ненормальним методом ... В голові не вкладається, як ми можемо з росіянами воювати. У багатьох же там родичі ... » , - міркує він.

Як і більшість українців, патрульні теж обговорюють ситуацію в Криму і стан Збройних сил.

«От дочекалися, треба було ще більше армію скоротити»! - обурюється «скорпіонівець». Розповідають, що готові іти на війну, якщо буде призов, але поки працюють тут, бо порядок треба зберігати і в Луцьку. «Ми вже на мобілізацію записані, треба - то підемо ... Тут теж потрібно стежити за порядком. Багато є бажаючих походити вулицями у масках, із битами. Патріотизм - це добре, але не треба опускатися до анархії», - пояснює один із охоронців.

Довелося почути і нарікання патрульних на погані дороги, бо усе чергування проводять на колесах.

- На яких вулицях найбільше ям? - запитую.

- Та всюди, по-суті, одна суцільна яма, - узагальнюють.

За вечір патрулі перевіряють ще кілька об'єктів, однак, на щастя, крадіжок та нападів не виявляють.

Антон БУГАЙЧУКО компании
Служба охраны "Скорпион пульт" имеет высокую
репутацию и многолетний опыт, благодаря
которым услугами компании пользуются гиганты
промышленности, банки, предприятия и
физические лица по всей Украине.


Услуги
Мы предлагаем защиту Вас и Вашего бизнеса в

любом режиме охраны. Наши спецыалисты готовы
выехать на встречу с вами для обсуждения деталей
органиции охраны Вас и Вашего объекта.


Учебный центр
В учебном центре проводится комлексное
профессионально-техническое обучение и
повышение квалификации кадров для
государственных и частных структур по
специальностям "охранник"(квалификации 1-3 разрядов)


Правопорядок

На базе службы охраны «Скорпион пульт»
создан специализированый отряд содействия милиции
«Правопорядок» по охране общественного порядка.
Каждый вечер на патрулирование выежает
автомобиль с профессионалпми фирмы и работниками милиции.

Новости

2017-05-23

Працівники приватного підприємства «Скорпіон пульт» запобігли у Луцьку викраденню ювелірних виробів із кіоска.


2017-05-10
7 травня 2017 р. у Луцьку відбувся турнір із контактного карате, присвячений пам’яті майстрів бойових мистецтв Володимира Горшкова, Володимира Степанюка та Сергія Трикоза.

2017-04-13

Уклавши угоду з товариством «Директорія кіно», протягом лютого-квітня охоронники ПП «Скорпіон пульт» забезпечували спокійну робочу обстановку зйомкам національного фільму українсько-чеського виробництва.


2017-03-17

Акредитаційна комісія України атестувала приватне підприємство «Скорпіон пульт» як надавача освітніх послуг із професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації кадрів за спеціальністю «охоронник».


2017-02-23

 

Охоронникам приватної фірми вперше доведеться пильнувати знімальний майданчик.


2016-12-22
У скорпіонівців з’явилися нові друзі у Луцькому навчально-реабілітаційному центрі.

2016-11-18

«Скорпіон пульт» та Патрульна поліція Луцька разом із вихованцями Луцького навчально-реабілітаційного центру здійснили подорож у Країну дорожніх знаків.


2016-10-04

2 жовтня - втретє у Луцьку - в «Адреналін-сіті» відбулася дитячо-юнацька Відкрита першість Волинської області з карате.


2016-08-12

Такими словами похвалив роботу наших колег на сторінках свого видання (від 11 серпня 2016 №32) шеф-редактор газети «Вісник+К», заслужений журналіст України Євген Хотимчук, розповідаючи, в яку ситуацію потрапила його сім’я, коли до його домівки вдерлися непрохані гості.


2016-07-11

 

Протягом футбольного місяця ПП «Скорпіон пульт» забезпечував на Театральному майдані обласного центру порядок.


2016-05-30

 

«Скорпіон пульт» привітав учнів четвертого класу Луцького навчально-реабілітаційного центру із закінченням навчального року.


2016-05-23

У прокуратурі Волині відбулося засідання нового складу консультативної ради.


2016-03-14

«Скорпіон пульт» підтримав проведення дитячо-юнацької Відкритої першості Волинської області з карате, присвяченої пам’яті видатного тренера Сергія Трикоза, яка відбулася 13 березня у Луцьку.


2016-02-24

Представники ГО «Правопорядок» завадили грабіжникам «почистити» новобудову.


2016-02-15

Працівники охоронної фірми «Скорпіон пульт» отримали пам’ятні медалі «25 років виведення військ із Афганістану».


2015-12-22

«Скорпіон пульт» запросив підшефний клас на захоплююче новорічно-різдвяне дійство у Волинський обласний академічний театр ляльок.


2015-10-01

Так вважає колишній кадровий офіцер Сергій Зайчук, нині – працівник охоронної фірми «Скорпіон пульт», котрий торік добровільно зголосився піти до війська.


2015-09-21

Організували змагання ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» та Клуб спортивного карате «Волинь».


2015-07-20

Представники ГО «Правопорядок» затримали злодіїв, які надумали поживитися посеред ночі.


Архив новостей

01042 г.Киев, ул. Патриса Лумумбы, 4/6 корпус А, офис 818
(044) 200-17-06, 063-144-24-02
43005 г. Луцк, пр. Победы, 1
(0332) 23-24-14(тел./факс), 77-03-73, 77-04-93, 067-726-04-83